Dikenli Tel Örgü Sistemleri

Dikenli tel daha çok arsa bağ bahçe çevresine yapılan kafes telleri üzerine çekilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber tel örgüler de gereksinimler ve zevkler istikametinde önem kazanmıştır. Bahçe etraflarında, spor sahalarında, özel kuruluşlarda, fabrikalarda, askeri alanlarda, site çevrelerinde ve değişik güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir çok cinsi bulunmaktadır.

Tel örgü yaptırmak isteyen kişiler ya da firmalar dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım amaçlarına en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi amaçla lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih düzeyinde önemlidir. Şahıslar tel örgü tercihlerinde kesinlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri mevzusunda uzman olan bireylerden bilgi almalı, tercihlerini bu güzergahta gerçekleştirmelidir. Sistemde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın şartlarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava koşullarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler seçim edilmelidir.

AKMUT DİKENLİ TEL SİSTEMLERİ uzun senelerdir tel örgü, oturum çit, otomatik kapı sistemleri ve devamlı genişleyen mahsul yelpazesi ile hizmet vermektedir. Başta tel örgü olmak üzere imalatını gerçekleştirdiğimiz tüm sistemlerle alakalı bilgi edinmek, ekonomik maliyetlerle nitelikli hizmet alabilmek için bağlantı bilgilerimizden bizlere erişebilirsiniz.

Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin nitelikli ve uygun maliyet garantisiyle tarafımızdan imalatı gerçekleştirilmektedir. Tüm oturum çit ve tel örgü gereksinimleriniz için bizlere erişebilirsiniz.

AKMUT DİKENLİ TEL SİSTEMLERİ tüm dikenli tel uygulamalarınızı nitelik protokollerine uygun, ekonomik maliyetlerle ve alıcı memnuniyetini temel alarak gerçekleştirmekte, en kısa sürede teslimini yapmaktadır.

Kullanım Alanları:

Özel Güvenlik Bölgeleri, Meskun Mahaller, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Muhtelif Endüstriyel işlerde, Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar, Çiftlikler, Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Ambarları, Tarlalar, Koruma ve Hudut Tanımlama Emelli Tüm Alanlar, Parklar, Bahçeler, Fabrikalar, Otobanlar, Organize Sanayi Siteleri, Siteler…

Jiletli veya dikenli çit sistemleri özel mal alanlarına netlikle girilmemesi heves edildiğinde arz edilir. Duyarlı özel mallar, askeri alanlar, yüksek güvenlikli siteler gibi büyük yapı alanlarında oldukça sık kullanılan bir çit çevirme sistemidir.

Dayanıklı malzemesi galvanizden üretilir ve paslanmazdır. 430 ve 304 Nitelik Paslanmaz biçiminde Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş  AKMUT DİKENLİ TEL SİSTEMLERİ atölyelerinde üretilir. Oturum çit ve tel örgü üzeri uygulamalar seçim edilir. Uygulama alanına ve tasarıya göre  Helezon Jiletli Tel veya Düzlemsel Jiletli Tel biçiminde 45cm, 60cm ve 90cm miktarlarında gereken ihtiyata göre tasarlanır ve kurulumlanır.

Dikenli teller daha çok arsa bağ bahçe çevrenine yapılan kafes telleri üzerine çekilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tel örgüler de gereksinimler ve zevkler istikametinde spektrum kazanmıştır. Bahçe çevrelerinde, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site çevrelerinde ve değişik güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

Tel örgü yaptırmak isteyen şahıslar ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım amaçlarına en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih mevkisinde önemlidir. Şahıslar tel örgü tercihlerinde netlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri ile alakalı uzman olan şahıslardan bilgi almalı, tercihlerini bu güzergahta gerçekleştirmelidir. Sistemde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın koşullarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava şartlarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler alternatif edilmelidir.

Dikenli Tel Uygulamaları

İletişim

Türkiye'nin her yerine profesyonel kadromuzla anahtar teslim bütün tel çit uygulama ve montaj işlerinizde hizmetinizdeyiz.

0536 253 04 98

0533 309 22 23

0322 428 63 62